Kalendarz

kwiecień 2019
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

KLAUZULA INFORMACYJNA

rodo

Nowości książkowe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Odsłon

Dzisiaj160
Wczoraj517
Tydzień160
Miesiąc11445
Wszystkie463762

Wiosenne spotkanie DKK

Tym razem uczestnicy spotkania omówili książkę Anny Fryczkowskiej pt. „Kurort Amnezja”.

            Dwie kobiece bohaterki i nadmorski kurort w środku zimy. Zemsta, miłość, żałoba, ucieczka przed przeszłością, szukanie tożsamości. Zbrodnia, kara, dojrzewanie do przebaczenia. No i zasadnicze pytanie: ile przyjemności daje zemsta?

Czytaj więcej...

Spotkanie DKK

27 lutego 2018r. odbyło się spotkanie sympatyków DKK. Jedną z omawianych pozycji była książka Paula Wernera „ Polański -Biografia”. Werner poza dokładną analizą życia Romana Polańskiego, w swojej książce przedstawił cały jego dorobek filmowy.

Czytaj więcej...

Styczniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

W czwartek 17 stycznia 2019 r. spotkali się klubowicze z Dyskusyjnego Klubu Książki, aby omówić kolejną pozycję książkową. Tym razem tematów do dyskusji dostarczyła książka „Ostatni, który umrze” Tess Gerritsen. Jest to powieść, której bohaterkami są detektyw Jane Rizzoli oraz doktor medycyny sądowej Maura Isles.

Czytaj więcej...

Wigilijne spotkanie DKK

Ostatnie tegoroczne spotkanie DKK przy Filii bibliotecznej w Górach odbyło się 20 grudnia br. Nasze spotkanie przebiegło w świątecznej scenerii, z opłatkiem i życzeniami. Podczas spotkania omówiliśmy dwie pozycje książkowe. Pierwsza to biografia aktorki Anny Przybylskiej napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego dziennikarzy „Gazety Wyborczej Trójmiasto”,oparta na wspomnieniach: mamy, siostry, przyjaciół i znajomych.

Czytaj więcej...

Andrzejkowy nastrój podczas spotkania DKK

Listopadowe spotkanie członków Dyskusyjnego Klub Książki w Filii bibliotecznej upłynęło w andrzejkowym nastroju. Tym razem odbyła się ciekawa dyskusja nad książkami polskich autorów.

Czytaj więcej...

Wzajemna wymiana doświadczeń - spotkanie dwóch dyskusyjnych klubów książki Pińczów i Góry

zd2018W sobotę, 13 października 2018 r., członkowie pińczowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki z Gór Pińczowskich wraz z Klubem z Pińczowa udali się do Pawłowic. Oddali tam hołd pamięci Józefowi Piłsudskiemu i jego żołnierzom zapalając znicz przed obeliskiem. Zwiedzili także - u państwa Haliny i Janusza Głombińskich - prywatną Izbę Pamięci poświęconą Józefowi Piłsudskiemu.

Czytaj więcej...

Polecamy

 

 

kacik malucha

 

tomaszow

 

 

 

 

 

 

Dyplomy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) » [Czytaj więcej]