Agnieszka Walczak -Chojecka – spotkanie autorskie

30 marca 2017 r. w godzinach popołudniowych Gminna Biblioteka Publiczna w Michałowie gościła znaną pisarkę Panią Agnieszkę Walczak – Chojecką, autorkę poczytnych powieści obyczajowych takich jak: „Dziewczyna z Ajutthai”, „Gdy zakwitną poziomki”, „Włoska symfonia” oraz dwóch tomów Sagi Bałkańskiej „Nie czas na miłość” i „Nie czas na zapomnienie”.

Spotkanie było ciekawą rozmową z pisarką, która dzieliła się z czytelniczkami losami swoich bohaterów, doświadczeniami związanymi z pisaniem książek. Pisarka przybliżyła Nam (czytelnikom) fabułę i fragmenty swojej najnowszej książki, która jest częścią Sagi Bałkańskiej. Bohaterowie Sagi przeżywają kolejne losy, swoją miłość na tle wydarzeń historycznych
i osobistych.

Pani Agnieszka dała się poznać jako osoba otwarta, bezpośrednia i lubiąca kontakt z ludźmi. Jak przyznała sama autorka jej pasją jest podróżowanie, a miejsca które odwiedza tworzą w jej głowie obrazy, które wykorzystuje w swoich powieściach. Bez skrępowania odpowiadała na zadawane jej pytania. Na koniec chętnie pozowała do pamiątkowych zdjęć i podpisywała swoje książki. Wszyscy uczestnicy spotkania, a w szczególności Klubowicze DKK działającego przy Filii bibliotecznej zostali oczarowani niezwykłą osobowością Pani Agnieszki.

Spotkanie zorganizowano we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Kielcach w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.

::zobacz wszystkie zdjęcia::

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki.