Kalendarz

marzec 2018
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nowości książkowe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Odsłon

Dzisiaj110
Wczoraj371
Tydzień110
Miesiąc6006
Wszystkie317070

Spektakl „Beze mnie” w wykonaniu Teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa i udziałem klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki w Górach

Działalność Dyskusyjnego Klubu Książki w Górach to nie tylko propagowanie czytelnictwa i dyskusje na temat przeczytanych książek podczas spotkań klubowych. Członkowie klubu biorą również udział w różnych wydarzeniach kulturalnych związanych z literaturą i jej odbiorem. Wyjazd klubowiczów do Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach na spektakl w wykonaniu Teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa i reżyserii Tomasza Cymermana pt. „Beze mnie” był świetnym pomysłem na poszerzenie oferty klubu i uatrakcyjnienie comiesięcznych spotkań.

„Beze mnie” to tragizm zza szkolnej ławki. Opowieść o miłości, wyobcowaniu, pragnieniu akceptacji. Dusza młodego człowieka może skrywać wiele tajemnic, o których nie mają pojęcia nawet jego rodzice – mnóstwo głębokich, jątrzących się ran, zduszonych emocji, które muszą w końcu znaleźć jakieś ujście.

Do czego może się posunąć nastolatek, zatruty jadem obojętności, odtrącony, niezrozumiany, osamotniony? Czy ucieczka w świat wirtualny może go ochronić przed rzeczywistością?

To spektakl stworzony z myślą o młodych ludziach, ale powinni go zobaczyć także dorośli, zwłaszcza rodzice chcący się dowiedzieć, co dręczy ich dorastające dziecko.

Źródło: http://teatr-rzeszow.pl/spektakle-all/beze-mnie/

Po spektaklu klubowicze wzięli również udział w warsztatach teatralno-profilaktycznych pod hasłem: NIGDY BEZE MNIE! Warsztaty dotyczyły obejrzanego spektaklu i koncentrowały się na problemach komunikacji, w tym asertywności, wyrażaniu emocji.

Polecamy

 

 

kacik malucha

 

tomaszow

 

 

 

 

 

 

Dyplomy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) » [Czytaj więcej]