Kalendarz

kwiecień 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nowości książkowe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Odsłon

Dzisiaj264
Wczoraj343
Tydzień957
Miesiąc8771
Wszystkie330271

Zaczarowany świat bajek Wiesława Drabika – autora książek dla dzieci

Do wyjątkowo udanych należało zorganizowane 20 lutego przez Publiczną Bibliotekę w Michałowie spotkanie z autorem książek dla dzieci - Wiesławem Drabikiem. W świetlicy Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie zebrała się grupa uczniów klasy I, II i III z tamtejszej szkoły podstawowej.

Wiesław Drabik to człowiek posiadający dar wyjątkowo łatwego nawiązywania kontaktów z rozmówcą nic więc dziwnego, iż bardzo szybko zaangażował do aktywnego udziału w spotkaniu przybyłe na nie dzieci. Zadawał zagadki, za których rozwiązanie oczywiście nagradzał. Nic więc dziwnego, że dzieciaki rwały się do odpowiedzi. Recytował też fragmenty swoich książek zachęcając uczniów do odgadywania rymów. Podczas spotkania opowiedział również młodym czytelnikom jak powstają książki i w jaki sposób rozpoczęła się Jego przygoda z pisaniem. Z pewnością to spotkanie nie byłoby tak wyjątkowe, gdyby nie fakt, iż Pan Wiesław obdarzony jest wyjątkowym poczuciem humoru, a dodając do tego jeszcze niezwykłą umiejętność rymowania wszystkiego i wszędzie, sprawił, że spotkanie było nie tylko ciekawe, ale i zabawne.

Pisane przez Wiesława Drabika rymowane bajeczki, to niezwykle wesołe, lekkie ale
i pouczające historie.

Za wyjątkową aktywność podczas spotkania pisarz nagrodził uczennicę klasy III Julię Kopczyńską egzemplarzem bajeczki opatrzonej dedykacją i autografem. Julii serdecznie gratulujemy mając nadzieję, że będzie to wyjątkowa pamiątka.

::zobacz wszystkie zdjęcia::

Polecamy

 

 

kacik malucha

 

tomaszow

 

 

 

 

 

 

Dyplomy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) » [Czytaj więcej]